Doprava zdarma pre zásielky nad 100,00 €
Prihlásenie
Registrácia
menu
perm_identity
0

Vrátenie tovaru do 14 dní

Tovar nám zašlite najneskôr 14. deň po fyzickom prevzatí zásielky.
Tovar musí byť kompletný, neporušený, nepoužitý, opatrený visačkami v originálnom obale, schopný ďalšieho predaja.
Tovar nesmie byť praný ani nijako poškodený vlastným zaobchádzaním.
Do zásielky priložte vyplnený: Formulár na vrátenie tovaru. Ak si formulár neviete vytlačiť, môžete si ho prepísať ručne a priložiť do balíka.
Tovar neposielajte na dobierku, v takomto prípade ho neprevezmeme a bude Vám doručený späť.
V prípade, že si želáte vrátiť tovar bez výmeny, bude Vám suma za objednaný tovar vrátená na Váš bankový účet. V tomto prípade bude vrátená suma iba za tovar.
Náklady na poštovné od Vás k nám hradíte vy.
Náklady na poštovné od nás k Vám hradíme my.
Tovar prosím zašlite na kontaktnú adresu: Benak SK s.r.o., Potočná ulica 39/5 , Partizánske časť Návojovce 95804.
V prípade nejasností alebo doplňujúcich info nás kontaktujte na tel.čísle 0902 942 022

Odstúpenie odberateľa od zmluvy

Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy o dielo na zákazkové šitie, nakoľko ide v zmysle § 7 ods. 6 písm. c) zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho v platnom znení o tzv. „predaj tovaru“ (t.j. zhotovenie veci na zákazku) zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa „tovaru vyrobeného“ na mieru resp. „tovaru“ určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa. Právo zrušiť objednávku je vylúčené vzhľadom na to, že produkty sú vyhotovené podľa požiadaviek objednávateľa a boli prispôsobené výlučne pre jeho osobnú potrebu. V prípade že sa ešte objednávka nenachádza v procese výroby, je možné jej písomné zrušenie, emailom na adrese info@adamovi.sk. Ak sa objednávka nachádza vo výrobe je možné zistiť telefonicky na tel.čísle +421 902 942 022 a následne požiadať písomne o jej zrušenie.